Oto czym się zajmujemy i wiemy jak robić to solidnie.

Grafika

Projektujemy grafikę użytkową, zarówno w formie drukowanej, jak i cyfrowej. Tworzymy ulotki, plakaty, animacje, prezentacje multimedialne, banery reklamowe, grafikę dla stron internetowych.

Hosting

Do pakietu usług dodajemy również hosting. Zaletą hostingu jest możliwość korzystanie z aplikacji Google mail, Documents oraz Calendar za darmo!

Strony internetowe

Projektujemy oraz realizujemy strony internetowe - zarówno niewielkie witryny, jak i duże aplikacje o specyficznej funkcjonalności. Zobacz nasze realizacje

Sklepy internetowe

Rozwijamy systemy e-commerce dostosowane do profilu sklepu. Dobieramy odpowiednie rozwiązania, projektujemy atrakcyjny layout oraz oferujemy opiekę nad sklepem.

Oprogramowanie

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Oferujemy zarówno aplikacje systemu Windows (C# .net) jak i aplikacje WEB (flash, js).

Identyfikacja wizualna

Wiemy jak ważny dla firmy jest wizerunek. To on buduje związane z nią emocje i pozytywne skojarzenia. Tworzymy kompletną identyfikację wizualną: logo wraz z odpowiednimi materiałami biurowymi.

Aplikacje webowe

Wiemy jak tworzyć funkcjonalne aplikacje projektowane w 100% od podstaw. Pomagamy rozwinąć ciekawe pomysły, oferujemy wsparcie i konsultacje.

Drupal CMS

Naszą stronę obsługuje Drupal CMS. Sprawdzone rozwiązanie internetowe dla biznesu, instytucji, mediów elektronicznych osób prywatnych oraz Ciebie. Zapraszamy!

Zaufali nam: